Bieszczady / Sanok

   Bieszcady - to malownicze i dziewicze tereny w południowo wschodniej Polsce. Jedno z ostatnich nietkniętych obszarów w Europie. Możemy spotkać tutaj puszcze bukowe, niewielkie wzniesienia które stanowią mekkę dla turystów pieszych. 

Prócz unikatowej fauny i flory, odkryjemy na terenach Bieszczad, liczne zabytkowe drewniane prawosławne cerkwie, które są wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO. 

Czytaj dalej >

Zielona Góra / Krosno Odrzańskie

 

Lubuskim szlakiem wina i miodu to fantazyjna wycieczka odkrywająca malownicze tereny wojewódźtwa Lubuskiego. Środkowe Nadodrze jest regionem gdzie przemysłowa uprawa winnego krzewu przetrwała najdłużej w północnej Europie i odcisnęła swoje piętno na duchowym i materialnym dziedzictwie tych ziem. Także bartnictwo i hodowla pszczół mają tutaj bogatą historię.

Zielona Góra i Krosno Odrzańskie to miejsca które są jeszcze nie odkryte przez turystów, urzekające bogatą historią, licznymi zabytkami a wszystko to podczas Święta Winobrania !

Czytaj dalej >

Piotrków Trybunalski - Łódź

 Łódź - trzecie największe miasto w Polsce. Miejsce styku mnogości kultur, które przenikały się na przestrzeni wieków. To tutaj rodziły się wielkie fortuny Polaków, Żydów, Niemców, Rosjan. Pozostałości bogatej kultury przemysłowej związanej z włókiennictwem i tkactwem. Najdłuższa ulica handlowa Europy, która tętni życiem turystów i mieszkańców. Pałace i wille potentatów przemysłowych to tylko nieliczne atrakcje jakie proponuje turystom miasto wielu kultur. Odkryj Łódź na nowo !

Piotrków Trybunalski
– XIII wieczne miasto, o charakterze wiele kultur. Zabytkowe zabudowania starego miasta, zamek królewski, przypomina dawną świetność miasta, które było stolicą Polski. Możemy tutaj się również odwiedzić wyjątkowy regionalny browar, skosztować produktów i je kupić.

Czytaj dalej >

 

mgr Radosław Krawczyk
pilot wycieczek, właściciel

+48 531 238 750
raditur.pl@gmail.com


         Firma Turystyczno - Szkoleniowa
        RADITUR   R. Krawczyk
       ul. Polna 16   Gliwice 44-100
      NIP: 631-25-05-115

           BĄDŹMY W KONTAKCIE